BuitenSpiegel: Taxi Driver

Verenigde Staten, 1976 / 114 minuten
Let op met kinderen tot 16 jaarGeweldGrof taalgebruik
Regie: Martin Scorsese
Met: Robert De Niroz, Jodie Foster en Albert Brooks

Travis Bickle is een getraumatiseerde oorlogsveteraan. Hij lijdt aan slapeloosheid en neemt daarom een baan als taxichauffeur in New York. Door zijn chronische slapeloosheid en een reeks persoonlijke tegenslagen begint hij steeds meer te walgen van de vuiligheid en de morele verrotting in zijn woonplaats. Hij besluit het heft in eigen hand te nemen. Enerverende klassieker met Robert De Niro in een van zijn meest iconische rollen.

Bijzonderheden
Van 25 augustus tot en met 03 september vindt Cultura Nova weer plaats in onze stad. Voor Filmhuis De Spiegel een extra reden om iets bijzonders te presenteren, namelijk film kijken onder de sterrenhemel! In samenwerking met Cultura Nova wordt er tijdens het festival elke avond een film in de buitenlucht vertoond en wel in onze achtertuin. Het braakliggende terrein waar ooit de Maxim en de Rivoli stonden zullen wij omtoveren tot een gezellige en unieke filmlocatie.

Elke avond zal een ander genre centraal staan. Van thriller en horror tot western en romantiek. Voor ieder wat wils. Behalve op de openingsavond van 25 augustus (aanvang 22:00 uur) zal iedere film om 21:15 uur beginnen. Mocht het onverhoopt minder weer zijn, dan zal de vertoning in het Royal Theater plaatsvinden.

Let op: als voorproefje beginnen wij op vrijdag 18 en zaterdag 19 augustus al met het draaien van twee films. Op deze dagen vertonen wij klassiekers van Ken Loach en Martin Scorcese als opwarmertje voor de films die deze regisseurs later in het jaar uit gaan brengen.

Tickets
Het is mogelijk om online tickets te kopen of aan onze kassa op het terrein. Wees er echter op tijd bij vanwege het beperkt aantal zitplaatsen.

Locatie
De locatie van de openluchtvoorstellingen ligt achter het Royal Theater gelegen op de hoek van de Honigmannstraat / Geerstraat. Het terrein opent ongeveer een uur voor aanvang.

Overig
- Bij onze buitenbar kun je terecht voor drankjes en lekkernijen.
- Wij zorgen voor genoeg strandstoelen. Je eigen stoel of kleedje meenemen is niet nodig.
- Er wordt gewerkt met koptelefoons.
- Parkeren kan in Q-park Corio Center of Interparking Maankwartier Centrum.
- Er zijn toiletvoorzieningen aanwezig.

Tijden & Tickets

NB: U kunt voor deze voorstellingen geen E-tickets kopen of reserveren!